ОПТОВІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62319, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Козача Лопань, вул. Шевченка, 31
Телефони
Керівник
Назаренко Микола Максимович
Код ЄДРПОУ24335840
Дата реєстрації10.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОПТОВІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОПТОВІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24335840.

Керівником підприємства «ОПТОВІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Назаренко Микола Максимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОПТОВІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Козача Лопань, вул. Шевченка, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОПТОВІК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах