САДІВНИК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
63510, Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Велика Бабка
Керівник
Онацький Сергій Павлович
Код ЄДРПОУ24337709
Дата реєстрації09.02.1993
Дата оновлення23.02.2015
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24337709.

Керівником підприємства «САДІВНИК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Онацький Сергій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Велика Бабка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИК, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах