ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ-КОЛЯСОЧНИКІВ "БАСКЕТБОЛ"

Контакти

Юридична адреса
61058, м. Харків, вул. Данилевського, 6, к. 88
Телефони
Керівник
Оспенніков Олексій Іванович
Код ЄДРПОУ24339068
Дата реєстрації21.06.1996
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ-КОЛЯСОЧНИКІВ ”БАСКЕТБОЛ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ-КОЛЯСОЧНИКІВ "БАСКЕТБОЛ"» присвоєно код 24339068.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ-КОЛЯСОЧНИКІВ "БАСКЕТБОЛ"» є Оспенніков Олексій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ-КОЛЯСОЧНИКІВ "БАСКЕТБОЛ"» — м. Харків, вул. Данилевського, 6, к. 88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ-КОЛЯСОЧНИКІВ ”БАСКЕТБОЛ”»
Поділіться інформацією в соцмережах