МЕРИДИАН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
63512, Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Кам’яна Яруга
Телефони
Керівник
Ковальова Наталія Василівна
Код ЄДРПОУ24339275
Дата реєстрації20.11.1990
Дата оновлення21.07.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕРИДИАН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕРИДИАН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24339275.

Керівником підприємства «МЕРИДИАН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Ковальова Наталія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕРИДИАН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Харківська обл., Чугуївський р-н, с. Кам’яна Яруга.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕРИДИАН, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах