САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПАДУГА"

Контакти

Юридична адреса
63520, Харківська обл., Чугуївський р-н., ТЕРИТОРІЯ ВВЕДЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПАДУГА"
Телефони
Керівник
Гунбін Костянтин Юрійович
Код ЄДРПОУ24344589
Дата реєстрації22.06.1984
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ПАДУГА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПАДУГА"» присвоєно код 24344589.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПАДУГА"» є Гунбін Костянтин Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПАДУГА"» — Харківська обл., Чугуївський р-н., ТЕРИТОРІЯ ВВЕДЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ПАДУГА".

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ПАДУГА”»
Поділіться інформацією в соцмережах