ДЕЛЬТА-АВІА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61000, м. Харків, вул. Бажанова, 12, к. 1
Керівник
Сіваков Леонід Михайлович
Код ЄДРПОУ24346878
Дата реєстрації12.08.1996
Дата оновлення18.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕЛЬТА-АВІА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕЛЬТА-АВІА, ТОВ» присвоєно код 24346878.

Керівником підприємства «ДЕЛЬТА-АВІА, ТОВ» є Сіваков Леонід Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕЛЬТА-АВІА, ТОВ» — м. Харків, вул. Бажанова, 12, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕЛЬТА-АВІА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах