БОНЖЕТА, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
62456, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Буди, вул. Залізнична, 1
Керівник
Баєв Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ24347553
Дата реєстрації14.08.1996
Дата оновлення16.03.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОНЖЕТА, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОНЖЕТА, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 24347553.

Керівником підприємства «БОНЖЕТА, ПРИВАТНА ФІРМА» є Баєв Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОНЖЕТА, ПРИВАТНА ФІРМА» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Буди, вул. Залізнична, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОНЖЕТА, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах