ШКОЛЬНИЙ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
62370, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Пушкіна, 17, к. 61
Телефони
Керівник
Карайко Володимир Федорович
Код ЄДРПОУ24347702
Дата реєстрації20.02.1990
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШКОЛЬНИЙ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШКОЛЬНИЙ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24347702.

Керівником підприємства «ШКОЛЬНИЙ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Карайко Володимир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШКОЛЬНИЙ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка, вул. Пушкіна, 17, к. 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШКОЛЬНИЙ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах