МЕТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
19642, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Нечаївка, вул. Романенка, 15
Телефони
Керівник
Засенко Любов Миколаївна
Бухгалтер
Романенко Олексій Іванович
Код ЄДРПОУ24350222
Дата реєстрації07.05.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 24350222.

Керівником підприємства «МЕТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Засенко Любов Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Нечаївка, вул. Романенка, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах