ОТР ЕЛЕКТРОНІК, МПП

Контакти

Юридична адреса
20500, Черкаська обл., Катеринопільський р-н, смт. Катеринопіль, вул. Леніна, 10
Керівник
Рак Олексій Тимофійович
Код ЄДРПОУ24350443
Дата реєстрації30.04.1996
Дата оновлення26.02.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОТР ЕЛЕКТРОНІК, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОТР ЕЛЕКТРОНІК, МПП» присвоєно код 24350443.

Керівником підприємства «ОТР ЕЛЕКТРОНІК, МПП» є Рак Олексій Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОТР ЕЛЕКТРОНІК, МПП» — Черкаська обл., Катеринопільський р-н, смт. Катеринопіль, вул. Леніна, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОТР ЕЛЕКТРОНІК, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах