СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ М.УМАНЬ

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Тютюнника, 16
Телефони
Керівник
Кучеренко Віталій Анатолійович
Код ЄДРПОУ24351849
Дата реєстрації13.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ М.УМАНЬ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ М.УМАНЬ» присвоєно код 24351849.

Керівником підприємства «СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ М.УМАНЬ» є Кучеренко Віталій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ М.УМАНЬ» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Тютюнника, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАНЦІЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ М.УМАНЬ»
Поділіться інформацією в соцмережах