БАБАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
20351, Черкаська обл., Уманський р-н, смт. Бабанка, вул. Соборна, 3
Телефони
Керівник
Жмуденко Надія Сергіївна
Код ЄДРПОУ24352146
Дата реєстрації12.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАБАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАБАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24352146.

Керівником підприємства «БАБАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Жмуденко Надія Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАБАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Уманський р-н, смт. Бабанка, вул. Соборна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАБАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАБАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах