ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ "СОНЕЧКО" СМТ. ДРАБІВ

Контакти

Юридична адреса
19800, Черкаська обл., Драбівський р-н, смт. Драбів, вул. Гагаріна, 17
Телефони
Керівник
Скорофатова Зоя Тимофіївна
Код ЄДРПОУ24353698
Дата реєстрації27.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ ”СОНЕЧКО” СМТ. ДРАБІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ "СОНЕЧКО" СМТ. ДРАБІВ» присвоєно код 24353698.

Керівником підприємства «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ "СОНЕЧКО" СМТ. ДРАБІВ» є Скорофатова Зоя Тимофіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ "СОНЕЧКО" СМТ. ДРАБІВ» — Черкаська обл., Драбівський р-н, смт. Драбів, вул. Гагаріна, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ ”СОНЕЧКО” СМТ. ДРАБІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах