ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ТЕРЕМОК" С. МЕХЕДІВКА"

Контакти

Юридична адреса
19851, Черкаська обл., Драбівський р-н, с. Мехедівка, вул. Благовісна, 157
Телефони
Керівник
Лук’яненко Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ24353826
Дата реєстрації27.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ”ТЕРЕМОК” С. МЕХЕДІВКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ТЕРЕМОК" С. МЕХЕДІВКА"» присвоєно код 24353826.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ТЕРЕМОК" С. МЕХЕДІВКА"» є Лук’яненко Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ТЕРЕМОК" С. МЕХЕДІВКА"» — Черкаська обл., Драбівський р-н, с. Мехедівка, вул. Благовісна, 157.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ”ТЕРЕМОК” С. МЕХЕДІВКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах