ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №32 "ТЕРЕМОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, вул. Благовісна, 235а
Телефони
Керівник
Білоус Нінель Олексіївна
Код ЄДРПОУ24354694
Дата реєстрації17.03.1993
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №32 ”ТЕРЕМОК” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №32 "ТЕРЕМОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 24354694.

Керівником підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №32 "ТЕРЕМОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Білоус Нінель Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №32 "ТЕРЕМОК" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — м. Черкаси, вул. Благовісна, 235а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №32 ”ТЕРЕМОК” ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах