ЛЕСЬКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ

Контакти

Юридична адреса
19640, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Леськи, вул. Центральна, 46
Телефони
Керівник
Баранник Григорій Іванович
Код ЄДРПОУ24354783
Дата реєстрації13.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЕСЬКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕСЬКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» присвоєно код 24354783.

Керівником підприємства «ЛЕСЬКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» є Баранник Григорій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕСЬКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ» — Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Леськи, вул. Центральна, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕСЬКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах