ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА

Контакти

Юридична адреса
20001, Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Музична, 9
Телефони
Керівник
Росада Олена Миколаївна
Код ЄДРПОУ24356397
Дата реєстрації24.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» присвоєно код 24356397.

Керівником підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» є Росада Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» — Черкаська обл., Христинівський р-н, м. Христинівка, вул. Музична, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИНІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах