ЧЕРКАСИЛАЗАВТОСЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
18005, м. Черкаси, вул. Ільїна, 320, к. 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Прудкий Анатолій Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24358309
Дата реєстрації29.07.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСИЛАЗАВТОСЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСИЛАЗАВТОСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 24358309.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСИЛАЗАВТОСЕРВІС, ТОВ» є Прудкий Анатолій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСИЛАЗАВТОСЕРВІС, ТОВ» — м. Черкаси, вул. Ільїна, 320, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРКАСИЛАЗАВТОСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах