ДОС-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
18022, м. Черкаси, вул. Калініна, 105, к. 41
Телефони
Керівник
Павленко Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ24360281
Дата реєстрації25.04.2006
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОС-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОС-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 24360281.

Керівником підприємства «ДОС-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» є Павленко Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОС-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Черкаси, вул. Калініна, 105, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОС-СЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах