ЕКОТЕХНІКА-М, ДОЧП ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
03151, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 94а
Фактична адреса
03680, м. Київ, просп. Молодогвардійська, 28а
Поштова адреса
м. Київ, пр. Ак. Палладіна 44 корп. 8
E-mail
Керівник
Проскура Сергій Михайлович — директор
Бухгалтер
Мусієнко Ольга Сергіївна

Продукція, послуги

Продукція: Прянощі / Спеції / Трави / Приправи / Продукти швидкого приготування / Концентрати / Вироби кондитерські / Цукерки шоколадні, желейні, желатинові, карамель, ірис, драже / Вафлі / Печиво

Рекламна інформація

ЗАТ «Екотехніка» – провідна українська компанія, що спеціалізується на виробництві бакалійних товарів та кондитерських виробів. Продукція компанія представлена торговими марками:

• ЕКО;
• EDEL;
• Ріконд;
• Велика ложка.

Кожен з брендів спеціалізується на окремих видах продукції. Найбільш відомою серед них є ТМ «ЕКО», що випускає спеції, приправи, прянощі, харчові концентрати, сухі сніданки, . Загальна кількість найменувань становить близько 300. Торгова марка відома на вітчизняному ринку харчової промисловості з 1993 року, за цей час здобула не лише прихильність з боку споживачів, але і відзнаки поважних організацій.

ТМ «EDEL» користується попитом серед прихильників натуральних продуктів. Адже приправи та спеції під цією торговою маркою не містять жодних домішок та підсилювачів смаку, лише натуральна сировина.

Під ТМ «Велика ложка» випускаються продукти швидкого приготування. Це товари створені для зайнятих люде, які цінують свій час.

ТМ «Ріконд» відрізняється своїм асортиментом від інших брендів компанії «Екотехніка». ТМ «Ріконд» – це якісні кондитерські вироби з неперевершеними смаковими властивостями.

Вся продукція ЗАТ «Екотехніка» якісна та безпечна.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ24363204
Дата реєстрації25.04.1996
Дата оновлення07.06.2018
Рік заснування
1992
Кількість співробітників634 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКОТЕХНІКА-М, ДОЧП ФІРМА» присвоєно код 24363204.

Керівником підприємства «ЕКОТЕХНІКА-М, ДОЧП ФІРМА» є Проскура Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКОТЕХНІКА-М, ДОЧП ФІРМА» — м. Київ, просп. Повітрофлотський, 94а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕКОТЕХНІКА-М, ДОЧП ФІРМА» офіційний сайт: http://www.eko.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКОТЕХНІКА-М, ДОЧП ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах