АГРОІНКОМСЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01021, м. Київ, вул. Шовковична, 5, к. 13
Телефони
Керівник
Проценко Олександр Антонович
Код ЄДРПОУ24364623
Дата реєстрації10.06.2005
Дата оновлення30.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОІНКОМСЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОІНКОМСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 24364623.

Керівником підприємства «АГРОІНКОМСЕРВІС, ТОВ» є Проценко Олександр Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОІНКОМСЕРВІС, ТОВ» — м. Київ, вул. Шовковична, 5, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОІНКОМСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах