ДЖІММІ ІНТЕРНЕШНЕЛ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ

Контакти

Юридична адреса
01021, м. Київ, вул. Грушевського, 28/2н/п№43
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Іскандар Альфонс
Бухгалтер
Нелеп Наталія Анатоліївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24365226
Дата реєстрації11.04.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЖІММІ ІНТЕРНЕШНЕЛ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖІММІ ІНТЕРНЕШНЕЛ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» присвоєно код 24365226.

Керівником підприємства «ДЖІММІ ІНТЕРНЕШНЕЛ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» є Іскандар Альфонс, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖІММІ ІНТЕРНЕШНЕЛ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» — м. Київ, вул. Грушевського, 28/2н/п№43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖІММІ ІНТЕРНЕШНЕЛ ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ, ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ»
Поділіться інформацією в соцмережах