ПРЕСТИЖ КАРД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
43001, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська, 68
Керівник
Бородавка Олександр Олексійович
Код ЄДРПОУ24365278
Дата реєстрації11.04.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРЕСТИЖ КАРД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРЕСТИЖ КАРД, ТОВ» присвоєно код 24365278.

Керівником підприємства «ПРЕСТИЖ КАРД, ТОВ» є Бородавка Олександр Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРЕСТИЖ КАРД, ТОВ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРЕСТИЖ КАРД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах