ТРАНЗИТ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08500, Київська обл., м. Фастів, пл. Перемоги, 1
Телефони
Керівник
Корзан Людмила Борисівна
Кількість співробітників32 чел.
Код ЄДРПОУ24370434
Дата реєстрації11.03.2015
Дата оновлення12.03.2015
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНЗИТ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНЗИТ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24370434.

Керівником підприємства «ТРАНЗИТ, ФІРМА, ТОВ» є Корзан Людмила Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНЗИТ, ФІРМА, ТОВ» — Київська обл., м. Фастів, пл. Перемоги, 1.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНЗИТ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах