ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Контакти

Юридична адреса
02232, м.Київ, Деснянський р-н., ВУЛ. МИЛОСЛАВСЬКА, кв. 483
Телефони
Керівник
Якуш Микола Васильович
Код ЄДРПОУ24374188
Дата реєстрації01.12.2000
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» присвоєно код 24374188.

Керівником підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» є Якуш Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» — м.Київ, Деснянський р-н., ВУЛ. МИЛОСЛАВСЬКА, кв. 483.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРИСТИЯНСЬКА РОДИНА, ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах