ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО-РЕДАКЦІЯ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ

Контакти

Юридична адреса
03047, м. Київ, просп. Перемоги, 50
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Адаменко Віталій Едуардович
Бухгалтер
Скрипка Віра Іларіонівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24378737
Дата реєстрації12.09.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО-РЕДАКЦІЯ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО-РЕДАКЦІЯ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ» присвоєно код 24378737.

Керівником підприємства «ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО-РЕДАКЦІЯ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ» є Адаменко Віталій Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО-РЕДАКЦІЯ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ» — м. Київ, просп. Перемоги, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО-РЕДАКЦІЯ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ»
Поділіться інформацією в соцмережах