ПРОДІМПЕКС-ТРЕЙД, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
03039, м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 100/2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ветряков Юрій Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24383477
Дата реєстрації04.10.1996
Дата оновлення01.02.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОДІМПЕКС-ТРЕЙД, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОДІМПЕКС-ТРЕЙД, ЗАТ» присвоєно код 24383477.

Керівником підприємства «ПРОДІМПЕКС-ТРЕЙД, ЗАТ» є Ветряков Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОДІМПЕКС-ТРЕЙД, ЗАТ» — м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 100/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОДІМПЕКС-ТРЕЙД, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах