ФІРМА-СКАНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39625, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Східна, 20б, к. 55
Телефони
Керівник
Назаренко Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ24386855
Дата реєстрації29.01.1993
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІРМА-СКАНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА-СКАНА, ТОВ» присвоєно код 24386855.

Керівником підприємства «ФІРМА-СКАНА, ТОВ» є Назаренко Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА-СКАНА, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Східна, 20б, к. 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА-СКАНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах