АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "САЛГАННИЙ"

Контакти

Юридична адреса
39612, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Салганна, 24
Телефони
Керівник
Ярмонік Лілія Олександрівна
Код ЄДРПОУ24391778
Дата реєстрації15.01.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”САЛГАННИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "САЛГАННИЙ"» присвоєно код 24391778.

Керівником підприємства «АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "САЛГАННИЙ"» є Ярмонік Лілія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "САЛГАННИЙ"» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Салганна, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”САЛГАННИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах