ДОЧП ”СІЛЬГОСПСЕРВІС №33” ВАТ ”ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПМАШИН”

Контакти

Юридична адреса
37200, Полтавська обл., Лохвицький р-н, м. Лохвиця, вул. Перемоги, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Цись Олександр Іванович
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ24395204
Дата реєстрації11.07.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”СІЛЬГОСПСЕРВІС №33” ВАТ ”ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПМАШИН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”СІЛЬГОСПСЕРВІС №33” ВАТ ”ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПМАШИН”» присвоєно код 24395204.

Керівником підприємства «ДОЧП ”СІЛЬГОСПСЕРВІС №33” ВАТ ”ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПМАШИН”» є Цись Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”СІЛЬГОСПСЕРВІС №33” ВАТ ”ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПМАШИН”» — Полтавська обл., Лохвицький р-н, м. Лохвиця, вул. Перемоги, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”СІЛЬГОСПСЕРВІС №33” ВАТ ”ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПМАШИН”»
Поділіться інформацією в соцмережах