ФАКЕЛ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
20400, Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Перемоги, 26
Телефони
Керівник
Колесник Андрій Васильович
Код ЄДРПОУ24411788
Дата реєстрації05.11.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФАКЕЛ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАКЕЛ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24411788.

Керівником підприємства «ФАКЕЛ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Колесник Андрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАКЕЛ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Перемоги, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАКЕЛ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах