СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ХРАМ РОТМІСТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
20726, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Ротмістрівка, вул. Леніна, 24
Керівник
Горбунов Степан Сергійович
Код ЄДРПОУ24416656
Дата реєстрації10.05.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ХРАМ РОТМІСТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ХРАМ РОТМІСТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 24416656.

Керівником підприємства «СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ХРАМ РОТМІСТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Горбунов Степан Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ХРАМ РОТМІСТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Ротмістрівка, вул. Леніна, 24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКИЙ ХРАМ РОТМІСТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах