ХОЛТЕП, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
18008, м. Черкаси, вул. Оборонна, 8
Керівник
Соколюк Євгеній Вікторович
Код ЄДРПОУ24418589
Дата реєстрації19.05.1997
Дата оновлення17.09.2007
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХОЛТЕП, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХОЛТЕП, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24418589.

Керівником підприємства «ХОЛТЕП, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» є Соколюк Євгеній Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХОЛТЕП, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ» — м. Черкаси, вул. Оборонна, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХОЛТЕП, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах