ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА РОМАНІВКА БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
47715, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Романівка, вул. Хмельницького, 29
E-mail
Керівник, директор
Дзюбик Оксана Вікторівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24624780
Дата реєстрації03.06.1993
Дата оновлення30.03.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА РОМАНІВКА БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА РОМАНІВКА БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24624780.

Керівником підприємства «ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА РОМАНІВКА БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Дзюбик Оксана Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА РОМАНІВКА БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Романівка, вул. Хмельницького, 29.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в стані припинення.
Відгуки про компанію «ПОЧАТКОВА ШКОЛА СЕЛА РОМАНІВКА БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах