ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ПП

Контакти

Юридична адреса
46020, м. Тернопіль, бульвар Просвіти, 12, к. 61
E-mail
Керівник, директор
Стельмах Віктор Миколайович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24627620
Дата реєстрації07.04.1997
Дата оновлення29.05.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ПП» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ПП» присвоєно код 24627620.

Керівником підприємства «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ПП» є Стельмах Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ПП» — м. Тернопіль, бульвар Просвіти, 12, к. 61.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ, ПП». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах