АЛЕКО, ПП

Юридична назваСАНАЯ ОЛЕКСАНДР ОТАРОВИЧ, ФО-П
Адреса
02183, м. Київ, просп. Ватутіна, 28а, к. 21
Телефони

Продукція, послуги

Виготовлення офісних меблів : для кабінетів, директора, керівника, персоналу, оперативних меблів, рецепцій, приймалень, конференц кімнат, робочих місць, столів, шаф для документів, гардеробів, архівів, тумб мобільних, для оргтехніки. Виготовлення меблів для будинку: кухні з МДФ плівки, МДФ фарбованого, МДФ шпони, з натурального дерева, шаф- купе корпусних, вбудованих. Виготовлення меблів на замовлення.

Інформація про компанію

Виготовлення офісних меблів для кабінетів, директорів, керівників, оперативних меблів, рецепцій, приймальних кімнат, конференц кімнат, робочих місць для персоналу, столів письмових, шаф для документів та архівів, шаф для вбиралень, тумб мобільних та для оргтехніки. Матеріали виготовлення ЛДСП, МДФ. Фурнітура передових європейських виробників, що використовується, надійна якість. Гарантійний термін експлуатації – 18 місяців. Терміни виготовлення 10-14 робочих днів. Доставка та складання.
Виготовлення меблів для дому за індивідуальними та вже наявними серійними ескізами: кухонними меблями, корпусними шафами-купе. Матеріал виготовлення корпусу-ЛДСП 18 мм. Матеріали виготовлення фасадів-ЛДСП, МДФ плівка ПВХ, МДФ фанерований шпоном, МДФ фарбований, натуральне дерево. Підбір фурнітури за бажанням замовника. Термін виготовлення від 7 до 45 робочих днів. Доставка та складання.
Серія для кабінетів керівника «Гранд»- Відмінні риси серії ”ГРАНД” - це строгий стиль, ергономічні форми та чудовий дизайн. Меблі цієї колекції - чудовий приклад поєднання функціональності та естетики. Модульний принцип конструювання дозволяє раціонально організувати офісний простір. Оригінальність моделі наголошує на ретельно підібраному поєднанні кольорів - ”антрацит” / ”коньячна груша”, ”антрацит” / ”махагон”. Висока якість виконання, архітектурна вивіреність форм та обсягів дозволяють створити престижний інтер’єр кабінету.
Серія для кабінетів керівника «Тріумф»- Серія кабінетів “Тріумф” для керівника, який цінує ділові та особисті якості своїх співробітників, який чітко усвідомлює свої цілі та поставлені завдання, втілюючи їх у реальність. Кабінет «Тріумф» поєднує в собі класичну строгість та відповідність сучасним уподобанням. Масивні форми, нетрадиційне поєднання кольорів, простота та строгість ліній нададуть Вашому кабінету представницький вигляд. «Тріумф» розповість діловим партнерам про Вашу цілеспрямованість та впевненість, про міцність Вашої компанії та про надійність ділових відносин з Вами.
Серія для кабінету керівника «Еволюшен» - серія меблів для керівника розроблена в стилі техно. Серійні кольори: ”Дуб шато антрацит” у поєднанні з ”Платиною” (права ціна у прайсі). Особливості серії - Металеві опори з перфорованим металевим екраном. Ергономічні форми - у всіх робочих поверхонь майже жодної прямої лінії та гострих кутів. Металеві ніжки у шаф та пеналів, шафових груп та креденцій. Присутність у серії фасадів в алюмінієвому профілі зі матовим склом, скляних полиць з декоративними полкодержателями, надбудов для креденцій зі скляним топом. Усі висувні ящики на метабоксах, високі висувні ящики оснащені файловою системою. Мольні тумби комплектуються замками ”SISO” та центральними на висувні ящики та звичайними на розстібні фасади та на ящики з файловою системою.
Серія для персоналу «Персонал»- Серію відрізняють ергономічні форми, високий рівень комфорту та сучасний дизайн. Широкий модельний ряд (різновиди робочих столів, функціональні приставки та безліч аксесуарів) відкриває великі можливості для ефективного та раціонального облаштування приміщень будь-якої конфігурації, дозволяє сформувати не тільки місця для персоналу, а й кабінети для керівників середньої ланки. Колекція є чудовим поєднанням ціни, дизайну, ергономічності та якості та задовольнить смаки найвибагливіших покупців.
Серія для персоналу «Зетта» - Серія «Zetta» - це нова розробка нашої компанії і є модульною системою, елементи якої дозволяють формувати робочі місця практично будь-якої конфігурації. Широкий модельний ряд (понад 100 найменувань) допоможе Вам сформувати персональні та колективні робочі місця. Металеві опори та твердий металокаркас підкреслює як функціональні, так і стилістичні особливості серії «Zetta».
Легкий дизайн, ергономічність форм, гармонійне поєднання кольорів дасть гарний настрій Вашому офісу.
Серія для персоналу «Лайт» - Легкі, сучасні, ергономічні меблі серії «Лайт» були спеціально розроблені конструкторським відділом нашого підприємства з урахуванням можливості комплектації як невеликого за площею приміщення, так і офісу, оформленого в стилі «open space». У процесі створення цієї серії ми використовували новітні технології та досягнення у галузі розробки меблевої фурнітури та комплектуючих. Зокрема, значно підвищено надійність елементів кріплення та модульних каркасів. Всі моделі колекції мають особливу вишуканість дизайну завдяки гармонійному поєднанню алюмінієвих елементів із матеріалами світлих відтінків, що відповідає останнім тенденціям у розробці меблів для офісу. Окрім сучасного ергономічного дизайну, серія «Лайт» надає Вам велику свободу в офісному застосуванні за рахунок модулів: вони дозволяють оперативно скомпонувати повноцінні робочі місця, а використання приставних елементів дозволяє суттєво збільшити корисну площу столів.
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ2465609310
Керівник
Саная Олександр — директор
Рік заснування
2008
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації23.01.2011
Дата оновлення26.11.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Юридична назваСАНАЯ ОЛЕКСАНДР ОТАРОВИЧ, ФО-П
Адреса
02183, м. Київ, просп. Ватутіна, 28а, к. 21
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «АЛЕКО, ПП». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах