АГРУС, РОЗСАДНИК РОСЛИН

Юридична назваАРГУС, ПІДПРИЄМСТВО ІЗ 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ
Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Софіївська, 25, прим. 2

Продукція, послуги

Розсадник рослин Агрус пропонує:
- Великий асортимент саджанців дерев
- Кущів
- Квітів
- Плодові, ягідні та декоративні рослини
- Насіння
- Грунти з доставкою по всій Україні

Інформація про компанію

Розсадник рослин Агрус - Саджанці за найкращою ціною в Україні - це місце, де кожен любитель садівництва знайде все необхідне для своєї зеленої території. Наш розсадник рослин відомий своїм великим асортиментом саджанців різних видів: дерев, кущів, квітів, плодових, ягідних та декоративних рослин. У нас також пропонується широкий вибір насіння і грунтів, які можна замовити з доставкою по всій Україні.

Розсадник рослин Агрус - це не лише місце для покупки рослин, але й цілком особлива атмосфера, де ви завжди можете отримати професійну консультацію та поради від наших досвідчених фахівців з садівництва. Ми завжди готові допомогти вам обрати ідеальні рослини для вашого саду або городу, підібрати правильний грунт та насіння.

У нашому асортименті є рослини для будь-якого смаку і бюджету - від екзотичних видів до класичних українських сортів. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам тільки високоякісну продукцію, яка приносить задоволення і радість вирощувати власні рослини.

Купуючи у Розсаднику рослин Агрус, ви можете бути впевнені в якості товарів, вчасній доставці та доступних цінах. Ми цінуємо кожного свого клієнта і робимо все можливе, щоб забезпечити йому найкращі умови для садівництва.

Приходьте до нас і ви обов’язково знайдете те, що шукали для свого саду чи городу! Розсадник рослин Агрус - ваш надійний партнер у створенні затишної зеленої зони!”

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

розсадник рослин агрус, саджанці, дерева, кущі, квіти
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ24719411
Керівник
Просянюк В’ячеслав Вікторович
Бухгалтер
Станкевич Лариса Іванівна
Кількість працівників168 чол.
Дата реєстрації10.02.1997
Дата оновлення18.02.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРГУС, ПІДПРИЄМСТВО ІЗ 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» присвоєно код 24719411.

Керівником підприємства «АРГУС, ПІДПРИЄМСТВО ІЗ 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» є Просянюк В’ячеслав Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРГУС, ПІДПРИЄМСТВО ІЗ 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» — м. Київ, вул. Софіївська, 25, прим. 2.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АРГУС, ПІДПРИЄМСТВО ІЗ 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» офіційний сайт: https://agrus.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваАРГУС, ПІДПРИЄМСТВО ІЗ 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ
Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Софіївська, 25, прим. 2
E-mail
Відгуки про компанію «АГРУС, РОЗСАДНИК РОСЛИН». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах