КЛІНІКА ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Юридична назваPROCOSMETIC, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ
Адреса
79058, м. Львів, просп. Чорновола, 45а
Телефони

Продукція, послуги

Фото — КЛІНІКА ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ Перелік послуг пластичної хірургії, які надає наша клініка:
ліпосакція живота, ліпосакція шиї, ліпосакція сідниць, ліпосакція підборіддя, зменшення грудей, маммопластика, пластика грудей, ринопластика, отопластика, пластика вух, корекція клаповухості, абдомінопластика, пластика живота, збільшення грудей, блефаропластика, пластика повік, лікування гінекомастії, пластика обличчя, підтяжка обличчя, фейс-ліфтинг, ліпофілінг грудей, мастопексія, корекція рубців та шрамів.

Також пластичний хірург проводить:
- пластика верхніх і нижніх повік;
- контурна і звичайна пластика носа;
- пластика губ (ін’єкційний, без ін’єкцій);
- корекція рубців;
- плазмоліфтінг (PRP-терапія);
- нехірургічна підтяжка обличчя (APTOS);
- контурна пластика тіла;
- інтимна пластика, лабіопластиа, вагінопластика, гіменопластика;
- круропластика;
- ментопластика;
- хейлопластика.
- збільшення губ, пластика Булфхорн.

Інформація про компанію

Ласкаво просимо до нашої клініки пластичної хірургії PROCOSMETIC у Львові - вашого надійного партнера у реалізації ваших мрій про красу та самовиразність. Ми пропонуємо широкий спектр професійних послуг з пластичної хірургії, забезпечуючи індивідуальний підхід, високу якість та найсучасніші технології.

Наша клініка складається з команди досвідчених пластичних хірургів, які мають великий професійний досвід у проведенні різноманітних процедур. Ми працюємо з урахуванням вашого індивідуального бажання та враховуємо ваші унікальні потреби та очікування. Наші лікарі надають консультації та ретельно пояснюють процеси, пов’язані з процедурами, щоб ви могли прийняти інформоване рішення.

Ми пропонуємо широкий спектр процедур пластичної хірургії, включаючи ринопластику, відновлення молодості обличчя, підтяжку шкіри, ліпосакцію, збільшення та зменшення грудей, корекцію тіла та інші. Ми використовуємо передові методики та технології, щоб забезпечити максимальну точність, безпеку та задоволення від результатів.

У нашій клініці ми покладаємо особливий акцент на комфорт та довіру наших клієнтів. Наша команда створює сприятливу та привітну атмосферу, забезпечуючи конфіденційність та взаєморозуміння.

Ключові слова

клініка пластичної хірургії у львові, пластична хірургія львів, пластичні хірурги львова, пластичний хірург у львові, пластичні операції львів ціни, найкращий пластичний хірург україни, ліпосакція живота, шиї, сідниць, підборіддя, збільшення грудей, мамопластика ціни, пластика вух, носа, живота, повік, обличчя, корекція клаповухості, корекція рубців, шрамів, збільшення губ, ринопластика у львові, круропластика, ментопластика, хейлопластика вартість, інтимна пластика, лікування гінекомастії, контурна пластика тіла, записатись до пластичного хірурга, консультація пластичного хірурга у львові
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ25435621
Керівник
Різник Андрій Богданович — зав. відділенням
Рік заснування
1965
Дата реєстрації04.10.2014
Дата оновлення04.06.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «PROCOSMETIC, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ» присвоєно код 25435621.

Керівником підприємства «PROCOSMETIC, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ» є Різник Андрій Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «PROCOSMETIC, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ» — м. Львів, просп. Чорновола, 45а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «PROCOSMETIC, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ» офіційний сайт: https://www.pro-clinic.com
Юридична назваPROCOSMETIC, ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ
Адреса
79058, м. Львів, просп. Чорновола, 45а
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «КЛІНІКА ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах