ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІРМЕНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА"

Контакти

Юридична адреса
61013, м. Харків, вул. Шевченка, 146
Телефони
Керівник
Хандамирян Самвел Грандикович
Код ЄДРПОУ25791014
Дата реєстрації07.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІРМЕНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІРМЕНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА"» присвоєно код 25791014.

Керівником підприємства «ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІРМЕНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА"» є Хандамирян Самвел Грандикович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІРМЕНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА"» — м. Харків, вул. Шевченка, 146.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІРМЕНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ГРОМАДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах