ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ГІДРОАГРЕГАТІВ”

Контакти

Юридична адреса
72318, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Індустріальна, 59
Телефони
Керівник
Рабушко Валентина Семенівна
Код ЄДРПОУ25891201
Дата реєстрації14.05.2000
Дата оновлення17.11.2005
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ГІДРОАГРЕГАТІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ГІДРОАГРЕГАТІВ”» присвоєно код 25891201.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ГІДРОАГРЕГАТІВ”» є Рабушко Валентина Семенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ГІДРОАГРЕГАТІВ”» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Індустріальна, 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ ”МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТРАКТОРНИХ ГІДРОАГРЕГАТІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах