КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕГІУМ "ЛІДЕР" ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
70200, Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, м. Гуляйполе, вул. Цвітна, 5
Телефони
Керівник
Лопатіна Людмила Валентинівна
Код ЄДРПОУ25891980
Дата реєстрації17.02.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕГІУМ ”ЛІДЕР” ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕГІУМ "ЛІДЕР" ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » присвоєно код 25891980.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕГІУМ "ЛІДЕР" ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » є Лопатіна Людмила Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕГІУМ "ЛІДЕР" ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » — Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, м. Гуляйполе, вул. Цвітна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ КОЛЕГІУМ ”ЛІДЕР” ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах