ДВОРОВИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТУРГЕНЕВСЬКИЙ"

Контакти

Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. ТУРГЕНІВСЬКА, б. 37/41
Керівник
Ситнюк Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ25895446
Дата реєстрації03.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДВОРОВИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ТУРГЕНЕВСЬКИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДВОРОВИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТУРГЕНЕВСЬКИЙ"» присвоєно код 25895446.

Керівником підприємства «ДВОРОВИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТУРГЕНЕВСЬКИЙ"» є Ситнюк Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДВОРОВИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ТУРГЕНЕВСЬКИЙ"» — м. Київ, вул. ТУРГЕНІВСЬКА, б. 37/41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДВОРОВИЙ АВТОГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ТУРГЕНЕВСЬКИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах