СЛОВ’ЯНКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леванєвського, 53
Керівник
Кубікова Тетяна Леонідівна
Код ЄДРПОУ25897149
Дата реєстрації29.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЛОВ’ЯНКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛОВ’ЯНКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПІЛКА» присвоєно код 25897149.

Керівником підприємства «СЛОВ’ЯНКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПІЛКА» є Кубікова Тетяна Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛОВ’ЯНКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПІЛКА» — Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леванєвського, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛОВ’ЯНКА, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах