САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ГРУШЕВИЙ"

Контакти

Юридична адреса
08150, Київська обл., Києво-Святошинський р-н., м. Боярка, С.Г.ТЕХНІКУМ
Телефони
Керівник
Тищук Василь Григорович
Код ЄДРПОУ25897439
Дата реєстрації25.11.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ГРУШЕВИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ГРУШЕВИЙ"» присвоєно код 25897439.

Керівником підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ГРУШЕВИЙ"» є Тищук Василь Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ГРУШЕВИЙ"» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н., м. Боярка, С.Г.ТЕХНІКУМ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ГРУШЕВИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах