МАРТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
08343, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Мартусівка, вул. Бориспільська, 2
Телефони
Керівник
Косовець Василь Іванович
Код ЄДРПОУ25897623
Дата реєстрації28.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАРТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 25897623.

Керівником підприємства «МАРТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Косовець Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Мартусівка, вул. Бориспільська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах