ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ

Контакти

Юридична адреса
15600, Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, вул. Гагаріна, 23
Телефони
Керівник
Зимницький Валентин Григорович
Код ЄДРПОУ25901023
Дата реєстрації10.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ» присвоєно код 25901023.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ» є Зимницький Валентин Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ» — Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, вул. Гагаріна, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ІНВАЛІДАМ ЧОРНОБИЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах