ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТЕМІВСЬКОГО УВО ”ЗАРЯ” УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ

Контакти

Юридична адреса
84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Маріупольська, 15
Телефони
Керівник
Кривенко Ніколай Іванович
Код ЄДРПОУ25902005
Дата реєстрації28.01.2000
Дата оновлення21.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТЕМІВСЬКОГО УВО ”ЗАРЯ” УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТЕМІВСЬКОГО УВО ”ЗАРЯ” УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ» присвоєно код 25902005.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТЕМІВСЬКОГО УВО ”ЗАРЯ” УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ» є Кривенко Ніколай Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТЕМІВСЬКОГО УВО ”ЗАРЯ” УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ» — Донецька обл., м. Бахмут, вул. Маріупольська, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ АРТЕМІВСЬКОГО УВО ”ЗАРЯ” УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ»
Поділіться інформацією в соцмережах