КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Контакти

Юридична адреса
84313, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 5
Телефони
Керівник
Тука Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ25902904
Дата реєстрації16.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» присвоєно код 25902904.

Керівником підприємства «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» є Тука Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах