ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАТИВНИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ЗОЯ"

Контакти

Юридична адреса
87022, Донецька обл., Нікольський р-н, с. Новокраснівка, вул. Ватутіна, 89
Керівник
Кургановська Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ25906693
Дата реєстрації11.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАТИВНИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР ”ЗОЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАТИВНИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ЗОЯ"» присвоєно код 25906693.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАТИВНИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ЗОЯ"» є Кургановська Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАТИВНИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР "ЗОЯ"» — Донецька обл., Нікольський р-н, с. Новокраснівка, вул. Ватутіна, 89.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ІНФОРМАТИВНИЙ ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР ”ЗОЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах