КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНА ПАРТІЯ

Контакти

Юридична адреса
84406, Донецька обл., м. Лиман, вул. Фрунзе, 13
Телефони
Керівник
Євтушенко Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ25907115
Дата реєстрації15.12.2002
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНА ПАРТІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНА ПАРТІЯ» присвоєно код 25907115.

Керівником підприємства «КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНА ПАРТІЯ» є Євтушенко Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНА ПАРТІЯ» — Донецька обл., м. Лиман, вул. Фрунзе, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНА ПАРТІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах